Breaking News


Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/bingolhaberleri/public_html/wp-content/themes/newsreaders/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

E-Öğenme Platformu

Bilinç düzeyi yüksek bir toplum ve insan yaşamını değerli kılacak eğitimler adına çalışmalar yapan Boğaziçi Enstitüsü birçok farklı alanda verdiği online eğitim sistemiyle, üniversitelerle iletişim ve çeşitli uluslararası işbirliği bağıyla eğitim ihtiyacına tabii tüm insanlara yardım ediyor.

Site Üzerinden Ne Gibi Hizmetler Sunulur?

  19 farklı kategori içinden size uygun ve ihtiyacınız olan eğitimi seçerek çeşitli fiyatları göz önünde bulundurup derslere başlayabilirsiniz. Zaman zaman üst panelde belirtilen indirimli kayıt işlemlerinden fırsatlarla faydalanabileceğiniz gibi anasayfanın en alt kısmında yeni, güncel eğitim programlarına da ulaşabilirsiniz. Tüm eğitimi tamamladığınız zaman türkçe ve ingilizce olarak hazırlanmış sertifika programları sonucunda yeterlilik düzeyinde sertifikanızı alırsınız.

Web sitelerinde sertifika nedir konulu kısa bir araştırma yaptığınızda Boğaziçi Enstitüsü eğitimlerinin size sunacak olduğu sertifikaların ne denli önemli olduğunu ve akademik, iş hayatınıza büyük katkı sağlayacağını görebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

içerik nedir?
umzug wien