Breaking News

Okyanusedu.Com.Tr

 Örgün ve yaygın eğitimde ihtiyaç duyulan bilgi eksikliklerini ve yeni kazanımları sağlayan tek adres olan dershane yurt içi eğitimi ile yurt dışı eğitimi kaynaştırmak adına work and study ile dünya dershaneleri arasında yer alıyor. Dershanenin sunduğu bu hizmet ile hem yurt dışı seyahat olanağınız olmakta hem çalışma imkanı bulmakta hem de dil konusunda daha verimli bir sonuç almış olursunuz.

 Hangi Ülkelerde Bu Uygulama Var

 Dershane sunduğu eğitim programlarında kariyer basamaklarına yurt dışı eğitim olanağı ile danışmanlık sağlar. Bu ülkeler arasında öncelikle tercih edilen ülkelerden biri olan ve work and study irlanda protokolü sayesinde hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Malta ve İrlanda ülkeleri ile gibi dil eğitiminde olmazsa olmaz olan work and study avustralya olanağınız da dershanenin sizlere sunduğu bir diğer alternatif. Eğitimin adresleri olan bu ülkelerde hem çalışın hem öğrenci olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

içerik nedir?
instagram takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram takipçi hilesi instagram takipçi satın al ilaç rehberi Seo paketleri