Breaking News

En Ucuz ve En Güvenli Bileti Bulmak Kolaylaştı

Modabilet.comun bilet satışları uçak yolculukları için büyük kolaylıklar sağlıyor. Ülkemizden ve dünyadan yüzlerce hava yolu şirketi ile işbirliği yapıldığı için çok sayıda şirketin uçuşları karşılaştırmalı olarak bir arada görülebiliyor. Bu imkan sayesinde güvenli ve ucuz uçak bileti arayanlar için önemli bir hizmet sunulmuş oluyor.

 Sitenin sisteminde belli bir tarih ve saatteki uçuşları kolayca sınıflandırmak mümkün. İsteğe göre uçuşlar en ucuzdan pahalıya ya da uçuş saatlerine göre sıralanabiliyor. Böylece aranılan özellikteki uçuşları bulmak kolaylaşıyor.

 Mobil Uygulama İle Her Yerden Kişiye Özel Bileti Bulmak Mümkün

 Sitenin mobil uygulaması akıllı telefonlara indirildiğinde aynı sisteme telefonlardan da pratik şekilde ulaşılabiliyor. Bulunulan her ortamda uçuş seçenekleri kontrol edilip en uygun bilet satın alınabiliyor. Üstelik mobil uygulamalara özel bazı kampanyalardan faydalanmak da mümkün oluyor.

Arama için kullanıcıların sadece uçuş gün ve saatini girmesi yeterli. Bu bilgilerle tek bir tuşla tüm uçuşlar fiyatları ile birlikte sıralanıyor. İstenilen hava yolu şirketinden uçuş seçimi yapılıp satın alınabiliyor. Gerekirse gidiş ve dönüş bilet alternatifleri de birlikte veriliyor.

Satış Güvenliği ve Taksit Yapma İmkanı

Modabilet.comun bankalarla yapmış olduğu anlaşmalar gereğince bilet ücretleri vade farkı olmadan istenilen sayıda takside bölünebiliyor. Böylece bütçeye uygun ödemeler sağlanmış oluyor.

Bilet satışlarının güvenliği de düşünülmüş durumda. SSL sertifikası sayesinde satış sırasında verilen bilgiler şifreleniyor. Böylece kişisel bilgilerin çalınması engelleniyor. Ayrıca müşterinin telefonuna gönderilen başka şahısların bilemeyeceği bir 3D güvenlik şifresi isteniyor.

Verilen kart bilgilerinin KVKK gereğince saklanmayacağı da garanti ediliyor.

Kampanyalardan Faydalanma İmkanları

Hava yolu şirketlerinin kampanyalarından faydalanarak uçuşlar daha ekonomik hale getirilebilir. Kampanyalı uçuşları sistemde bulmak da çok kolay oluyor. Örneğin anadolujet uçak bileti satışlarında kampanya varsa o uçuş üst sıralarda görünüyor.

Kampanyalardan faydalanmak için biletlerin erken bir tarihte alınmasına gayret edilmelidir. Özellikle 54 gün öncesinden alınan biletler çok ekonomik olabilir. Planlı uçuşlar için ne kadar erken bilet alınırsa kampanyalardan faydalanma imkanı o kadar artar. Örneğin yaz tatili için bir program yapılmışsa ve o tarihte anadolu jet uçak bileti alma imkanı varsa kampanyalar işe yarayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir