Breaking News

Epoksi Zemin Kaplama

 Epoksi dekoratif olarak, endüstriyel olarak zemin kaplama ve yalıtım istemleri konusunda 15 yılı geçkin süredir hizmet vermektedir. Ayrıca İltaş Yapı Mühendislik de mühendislik ve müteahhitlik alanında hizmet vermek amacı için kurulmuştur. Aynı zamanda Dr. Epoksi için de yardım etmektedir. Dr. Epoksi doğru analiz yapabilen kaliteli ürün veren ücretsiz bir şekilde keşif yapabilmenizi sağlıyor. Aynı zamanda profesyonel hizmet de sunuyor.

 Yapılan Hizmetler Nelerdir?

Ücretsiz Yerinde Ekspertiz Hizmeti: Ücretsiz bir şekilde alanlarında son derece profesyonel kişiler ekspertiz hizmeti veriyor. Bununla beraber ekipler müşterilerin ihtiyaçlarını doğru bir şekilde tespit ediyor.

 Uygun Fiyatlı Çözümler: Belirlenen ihtiyaçlardan sonra müşterilere uygun teklifler gidiyor. Fiyatın içinde tüm ihtiyaçlarınız, malzeme, işçilik ve süre bulunuyor.

 Garantili Hizmet: Yapılan uygulamalarla beraber kullanılan malzeme de oldukça kaliteli. Ve kalite yanında profesyonel işçilik de bulunuyor. Yani yapılan tüm işlerde garanti sunuluyor.

 Malzeme Kalitesi Önemi: Kullanılan tüm malzemelerin kaliteli olmasıyla beraber tüm ihtiyaçlara kaliteli bir şekilde çözüm sunuyor.

 Yaptırabileceğiniz Hizmetler

 Yaptırabileceğiniz hizmetler şu şekildedir:

 1. Self Leveling Zemin Kaplama

 2. Tekstürlü Zemin Kaplama

 3. Antistatik Zemin Kaplama

 4. Multilayer Zemin Kaplama

 5. Terrazzo Zemin Kaplama

 6. Poliüretan Zemin Kaplama

 7. Stone Carpet

 8. Epoksi Boya

 9. Mortar Zemin Kaplama

 10. Polyester – Vinilester Zemin Kaplama

 Yukarıda söylediğimiz gibi epoksi zemin kaplama işinde de işçiliğinde de oldukça kaliteli malzemeler kullanıyor. Ve müşterilerin tüm ihtiyaçlarına cevap veriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

içerik nedir? eskişehir kuruyemiş