Breaking News

Masa İsimlikleriniz Desen Bilişim’den

 Bilişim, reklam ve tanıtım sektöründe yer alan Desen Bilişim çalışma hayatında pek çok kişinin ihtiyaç duyduğu masa isimliklerinin üretimini yapıyor. Prestij ve motivasyon için kullanılan masa isimliği firmanın donanımlı ve deneyimli personelde oluşan üretim tesisinde üretiliyor. Dikkat çekiciliğe önem veren firma özel tasarım masa isimliklerinin üretimini gerçekleştiriyor.

 Desen Bilişim Firmasının Ürünleri Neler?

 Üretim tesisi Ankara Ostim’de olan Desen Bilişim’in üretimini gerçekleştirdiği ürünler masa isimlikleriyle sınırlı kalmıyor. Bunun dışında firma plaket, kapı isimliği, personel kartı, yönlendirme levhası, çay fincanı, kupa bardak, masa bayrağı, yaka isimliği, düğün ve nişan süsleri gibi ürünlerin üretimini gerçekleştiriyor. Üretim firmanın tesisinde baskı, lazer markalama, vakum ve laminasyon makinelerinin kullanımıyla gerçekleşiyor.

 Desen Bilişim Ürünleri Nasıl Sipariş Verilir?

 Desen Bilişim firması son teknoloji üretim ve baskı makinelerini kullanarak reklam ve tanıtım için gerekli olan ürünlerin üretimini gerçekleştiriyor. Ürünler firma tarafından düz üretilebildiği gibi logolu olarak da üretiliyor. Bu sayede marka ve firma tanıtımı kolaylıkla yapılıyor. Firma tarafından logolu çay bardağı, rakı bardağı, bira bardağı, fincan, çay tabağı ve küllükleri üreterek promosyon amacıyla kullanılmasını sağlıyor. Tanıtım ve reklam için tercih edilen ürünleri firma büyük bir titizlikle paketleyerek siparişlerin en hızlı şekilde alıcısına ulaşmasını sağlıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

içerik nedir?
umzug wien