Breaking News

Matpleksi.Com

 Plastikten elde edilen ve görsel olarak şık tasarımlar olarak ortaya çıkan pleksi üretimi İstanbul Sarıyer’de yer alan fabrikasında üretim yapıyor. Ev eşyasından korkuluklara, süs eşyalarından sunum kürsülerine, satış reyonlarına kadar pek çok çeşit üretim yapılan firmada pleksiglas ana malzemesi kullanılıyor.

 Pleksi Firması

 Sağlam, dayanıklı, kolay işlenebilen ve şık bir görsel olan pleksi, firma tarafından çok geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. İhtiyaç dahilinde toplu yada tek tek alacağınız ürünleri firmanın https://www.matpleksi.com adresinden incelenebilir. Firma bu alanda yatırım yapan firmalardan biri olup sektörde yıllardan beri bulunuyor. Firmanın yetişmiş elemanları üretim aşamasından nakliye aşamasına kadar pleksi ürün üretiminde profesyonelce hizmet sunuyor. Firma gerek levha halinde gerek ise istenilen modelde üretim yaparak iş ortaklarına destek oluyor. Arge çalışmaları ile ürün yelpazesini genişletmek isteyen firma teknolojik alt yapısını arge çalışmaları doğrultusunda hazırlıyor. Firma sitesi 7/24 kapsamında hizmet sunuyor.

 Pleksi Kullanılan Alanlar

 İş ortaklarının firmadan satın alabileceği ürünler arasında; pleksi askılıklar, raflar, satış reyon ve sepetleri, saklama kapları, sunum standları, avize, minyatür, obje, merdiven ve bahçe korkulukları, peçetelik, ekmek sepeti gibi daha pekçok amaçla firmadan üretim talebinde bulunulabilir. Pleksi malzeme levhalar halinde üretilir ve uygulanacak ürünün şekline göre kalıplanır. Kesimi kolay olan pleksi uzun ömürlüdür. Ayrıca hafif olan ürün nakledilirken de kolaylıkla nakledilir. Stoklanması kolay olan ürün ayrıca uygun fiyatlıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

içerik nedir?
instagram takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram takipçi hilesi instagram takipçi satın al ilaç rehberi Seo paketleri