Breaking News

Survivor Hakkında Her Şey Survivor Heycanı’nda

 Survivor Heycanı sitesi Survivor tutkunlarının adresidir. Survivor 2021 programı hakkında her türlü bilgi Survivor Heycanı sitesinde kullanıcılarına sunulmaktadır. Site tam bir Survivor evreni oluşturmaktadır. Suvivor 2021 yarışmacıları hakkında kim nerde doğdu mesleği yaşı gibi her türlü bilginin yer aldığı bir kategori bulunmaktadır. Kullanıcılar özellikle bu bilgileri çok merak etmektedirler. Bunlar dışında Survivor Heycanı sitesinin içerikleri şu şekildedir:

 –Survivor performans sıralaması

 -Sms sıralamaları

 -Olaylar

 -Elemeler, Ada konseyi

 -Yarışmacılar

 -Takımlar

 -Anlat bakalım oyunları

 Kısacası Survivor 2021 ile ilgili akla gelebilecek her şey Survivor Heycanı sitesinde bulunmaktadır.

 Survivor 2021 Takımları

 2005 yılından itibaren devam eden Survivor yarışması bu yıl Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler olarak izleyicilerin karşısına çıkmıştır. Survivor 2021 sezonunda hem ünlüler takımında hem de gönüllüler takımında izleyicilerin oldukça ilgisini çeken yarışmacılar bulunmaktadır. Oldukça heyecanlı ve başa baş geçen yarışmaları izleyiciler ekran başında yerinde duramaz bir şekilde izlemektedirler. Survivor 2021 sezonunda ünlüler ve gönüllüler toplam 26 yarışmacı olarak başlamıştır. 26 yarışmacı ada şartlarına dayanmaya çalışırken aynı zamanda yarışmalarda yüksek performans göstermek zorundadırlar.

 Yarışmada Yaşanan Olaylar

 Survivor Türkiye 2021 sezonu tüm heyecanıyla devam ederken Survivor Heycanı sitesi olayları birebir olarak survivor tutkunlarına aktarmaktadır. Tüm eğlenceli anları aynı zamanda tüm stresli anlar ve yarışlarla ilgili olaylar sitede kullanıcılara aktarılmaktadır. Sitede bulunan olaylar kategorisinde ilk bölümlerden itibaren tüm olaylar yer almaktadır. Kim oyun kazandı, hangi anlaşmazlıklar yaşandı, sağlık sorunları ve her türlü bilgiye bu kısımdan ulaşılmaktadır.

 Anlat Bakalım Oyunları

 Survivor 2021 yarışmasını en eğlenceli anlarının yaşandığı Anlat Bakalım oyunu seyirciler tarafından ilgiyle takip edilmektedir. Yarışmanın başından beri bütün Anlat Bakalım oyunları Survivor Heycanı sitesinde yer almaktadır. Anlat bakalım oyununda kim kimle eşleşti, hangi kelimeler bilindi gibi birçok bilgi bu kısımda paylaşılmaktadır. Sitede oyun kartları da bulunmaktadır. Oyun kartları sayesinde siteyi takip eden bireyler de evlerinde anlat bakalım heyecanını yakalayabilmektedirler.

 Oylamalar, Elemeler

 Survivor 2021 ile ilgili tüm oylama sonuçları hangi yarışmacının kimi yazdığı, oylama sonuçları ile ilgili tüm detaylar sitede yer almaktadır. Ayrıca sitede sms sıralamaları ve elenen yarışmacılarla ilgili tüm bilgiler yer almaktadır. Site içerikleri ile Survivor tutkunları tarafından oldukça beğenilen ve takip edilen bir site olmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

içerik nedir? yabancı dizi izle