Breaking News

Korkmazoğlu Evden Eve Nakliyatta Teknoloji

Korkmazoğlu evden eve nakliyat firması 30 yılı aşkın süredir İstanbul’dan birçok ile hizmet vermektedir. Profesyonel ekibi ve gerekli sertifikaları ile sizlere en iyi şekilde hizmet kalitesi sunar. Aynı zamanda geniş araç filosu sayesinde her eşyaya uygun şekilde tasarlanmış olan nakliye araçları da bulunmaktadır. Bildiğiniz üzere günümüz dünyası artık teknolojinin ışığında ilerleme göstermektedir. Her sektörü etkilediği gibi elbette nakliye sektörünü etkilemeyi başarmıştır. Teknolojik alt yapı konusunda oldukça hassas bir ilerleme gösteren Korkmazoğlu nakliyat firması sizlere memnun bir hizmet kalitesi sunar.

Günümüzün imkanlarına göre şekil alan ve teknolojiyle buluşan bu sektörde sizlere oldukça kolay hizmet sağlanır. Özellikle de araç piyasası oldukça önemli olan nakliye de her yıl yeni teknolojiye uygun şekilde araç tercihi yapılır. Bunun dışında sizlerin eşyalarını kendi malları gibi taşıyarak güvenli taşıma hizmeti sağlar. Böylece Korkmazoğlu nakliyat son ilerlemeler ile müşterilerinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde tamamlar.

Asansörlü Nakliyat ve IOT

Asansörlü evden eve nakliye süreci sadece bir kumanda ile yönetilen bir süreç değildir. Bu araç tiplerinde asansörlerde elektronik kilitler, denge ve ağırlık noktaları bulunur. Asansör kilidi eşyaların düşmemesi için ve zemine güvenli inebilmesi adına eşyaların çevresinden kilitler. Eğer asansör taşıma esnasında kilidin açıldığı tespit edilirse araç anında operatöre uyarır verir. Böylece geri indirme işlemi sağlanarak eşyaların güvenlice ulaşımı sağlanır. Kilidin kilit işlemi güvenli bir şekilde kapatıldığına emin olunmadan kesinlikle yukarı işlem tekrar başlatılmaz.

Denge sensörleri ise bu araçlar içinde eşyaların dengeli ve düzgün bir şekilde yerleştirilip yerleştirilmediğini kontrol eder. Hem kilit sensörleri hem de denge sensörleri birlikte çalışır ve operatörü de kontrol panelinden uyarır.

Nakliye Araçlarında GPS ve Güvenlik Sensörleri

Nakliye araçlarının içerisinde bulunan GPS oldukça önemlidir. Eşya taşıma esnasında merkezden aracın konumu, doğru istikamette olup olmadığına ve trafikteki yoğunluk durumu kontrol edilir. Eğer yol üzerinde bir sıkıntı varsa ve gecikme söz konusu ise önceden müşteriye haber verilir. GPS kullanımının merkezden kontrol edilmesi sayesinde personelin araç kullanırken bu gibi şeylerle meşgul olunması istenmez. Bu sebepten ötürü Korkmazoğlu Nakliyat firması uzaktan kontrol sağlayarak eşyalarınızın ulaşımını sağlar.

Bir diğer önemli faktörlerden biri de nakliye araçlarının içinde bulunan güvenlik sensörleridir. Eşyaların yüklendiği kısımlarda yan panellerde, zemin ve kapıda bulunan bu sensörler sayesinde eşyaların taşıma öncesinde dengeli bir şekilde yerleştirilip yerleştirilmediği tespit edilir. Bu aletler sayesinde eşyaların yanlış yerleştirilmesi veya fazla baskı uygulaması gibi sorunları anında çözebilir. Bu sayede de müşterilerin eşyaları güvenli bir şekilde yerine ulaşır.

Teknolojik Alt Yapı Bilgisi

Korkmazoğlu Nakliyat firması teknolojinin nimetlerini kullanarak en iyi şekilde eşyaların güvenlice sizlere ulaşımını sağlar. Özellikle de araçlarda bulunan GPS ve güvenlik sensörleri sayesinde eşyalarınızın nerede olduğunu ve güvende olup olmadığından emin olabileceksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

içerik nedir? yabancı dizi izle