Breaking News

Morpleksi.com Sitesinden Dünyaya Açılan Ürün Pleksi Nedir?

Pleksi renkli ve renksiz çeşitleri bulunan saydam ve yarı saydam olarak üretimi yapamam bir üründür. Pleksi kesilebilen, delinebilen, hafif ve ışık geçirgenliğine sahip plastik cam olarak da tanımlanabiliyor. Hafif yapısı sayesinde oldukça geniş bir yelpazede kullanım alanına sahiptir. Pleksi malzemesinden pek çok farklı ürün üreten Morpleks firması ürünlerini https://www.morpleksi.com web sitesinde üzerinden satışını ve pazarlamasını yapıyor.

Pleksinin Özelikleri

Günümüzde pleksi malzemeleri kullanım alanları her geçen gün artarak devam ediyor. Pleksi hem saydam hem yarı saydam olarak üretilen bir malzemedir. Hafif yapısı sayesinde pratik şekilde kesilip kullanılması kolaydır. Sektörde genellikle pleksiler 1,5 milimetre ile 2,5 milimetre arasında kalınlığı bulunuyor.

Pleksilerin belki en önemli özelliği döküm levha şeklinde olduğu için istenilen şekilde ve boyutlarda üretimi yapılıyor. 90 derece ile 115 derece arasında ısıtılıp yumuşatılarak belirli ölçü ve ebatlarda üretimi yapılıyor. Cam ürünlerine göre daha dağınıklığı olan pleksi köşeleri keskin olmadığı için oluşabilecek yaralanmalara neden olmaz.

Pleksinin Kullanım Alanları

Hafif yapısı ve dayanıklılığı bulunan pleksi birçok alanda kullanımı bulunuyor. Morpleks firması tarafından pleksi malzemesinden kullanıldığı alanları şu şekilde sıralayabiliriz. Reklamcılık sektöründe ve tabela yapımında oldukça nitelikli bir malzeme olarak tercih ediliyor.

Gözlük makyaj gibi ürünlerin stantlarının yapımında kullanılır. İç mimarlık alanında dekorasyonlarda oldukça yoğun bir şekilde kullanılıyor. Sehpa ve masaların alt kısımlarında tercih ediliyor. Büro ve ev mobilyaları yapımında etkili bir şekilde kullanmıyor. Aydınlatma ve ekipman malzemelerinde tercih ediliyor. Pleksi pek çok özel tasarımları sayesinde birçok farklı ürünün üretiminde direkt kullanılıyor.

Kalite ve Güvenin Adresi

Morpleks firması 2005 yılından beri sektörde yer alarak her zaman kaliteli ürünler sunmuştur. Firma tarafından sunulan pleksi ürünleri İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin tüm illerinde satışı yapılıyor.

https://www.morpleksi.com/ web sitesinde menü kısmında bulunan kategori sayesinde ürünleri detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Morpleks firması yeni nesil tabelalarda ve reklamcılık sektöründe güvenle kullanabilen pleksi üretimini yapıyor. Sektörde tabela yapımında önemli konumda bulunan firma her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hedefleri doğrultusunda büyüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

içerik nedir? yabancı dizi izle