Breaking News

V-Mark ile Güvenilir Gıda

V-Mark ile Güvenilir Gıda

 Uluslararası kurumlar tarafından akredite edilen ve bağımsız bir şekilde sektörde denetim hizmeti sağlayan V-Mark, üretici firmaların vegan ürünleri için vegan belgelendirme hizmeti başta olmak üzere birçok hizmet sağlamaktadır. Ürünlerin üretim aşamasını ve içeriklerini detaylı tetkikler ile inceleyen ve daha öne belirlenmiş olan kriterler dahilinde veganlığa uygunluğunu kontrol eden bu kuruluş, uygun bulunan ürünlerin sertifikaya sahip olmasını sağlamaktadır.

 Kuruluşun verdiği vegan sertifikası ise birçok ülke sınırları içerisinde geçerli olmakta, bununla beraber vegan bireyler tarafından gönül rahatlığıyla tercih edilmektedir. Çünkü V-Mark tamamen şeffaf ve güvenilir bir şekilde hizmet sunmakta, vermiş olduğu belgeleri birçok kriter dahilinde sağlamaktadır.

 Vejetaryen Sertifikasının Önemi Nedir?

 Kurului tarafından sağlanan vegan belgesi, ürünün içerisinde hayvansal kaynaklı bir içeriğin olmadığını ve üretim aşamasında da hiçbir hayvanın zarar görmediğini garanti eder. Bu sayede ürünlerin vegan uygunluğu tescillenmiş olur ve vegan bireyler içerik incelemesi ile uğraşmadan çok daha kolay alışveriş yapabilirler.

 Bu doğrultuda hizmet veren kuruluş, sertifikaları sadece gıda ürünleri için değil daha birçok sektör için de sağlıyor. Bu sayede kuruluş, vegan bireylerin sadece gıda alanında değil, diğer alanlarda da rahat bir şekilde alışveriş yapmasını sağlıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir