Breaking News

Zorunlu Gözetim Hizmetleri

Zorunlu Gözetim Hizmetleri

 İşletmeler, yapmış oldukları üretim türlerine göre gözetim seçeneklerini uygulamak zorundadır. Bozulmaya neden olabilecek ya da tehlike oluşturabilecek özelliklere sahip iş ve iş ekipmanları için zorunlu gözetimlerin yapılması gerekiyor. Özellikle, ağır iş makineleri, elektrikli sistemler, basınçlı sistemler, asansörler gibi çeşitli ekipmanlar için denetçileri ile zorunlu gözetimleri eksiksiz olarak yerine getiriyorlar.

 Gözetim Hizmetleri Kapsamı

 Firma yetkili bir kuruluş olarak zorunlu gözetimlerle ilgili hizmetleri vererek, işletmelerde, kalite yönetimlerinin gerçekleştirilmesini sağlıyorlar. Vermiş oldukları hizmetler kapsamında, havalandırma güvenliği, yangın güvenliği, gaz güvenliği, elektriksel güvenliği uyumlulukları yer alıyor. İşçi sağlığı ve güvenliği içinde özel çalışmalar yapıyorlar. Yaptıkları çalışmalarla ilgili detaylı bilgilendirmeleri, menü bölümündeki başlıklar altında açıklıyorlar.

 Yönetim Sistemleri

 İşletmelerde, yönetim sistemlerinin istenilen şartlara uygun olmasını sağlayabilmek için standartlara uygun denetimlerin yapılması gerekiyor. Sertifikasyon sayesinde, yönetim sistemlerinin işleyiş yöntemleri ile tarafların sorunlulukları belirleniyor. Zorunlu ya da isteğe bağlı gözetimlerin yapılması, istenilen kalitenin yakalanabilmesi bu sertifika çalışmalarına bağlıdır. İnternet sitesinde, tüm belgelendirme türleri ve başvuru işlemleri bilgileri veriliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir