Breaking News

Halı Yıkama Hizmetleri

Kirlenen halılar başta astım olmak üzere birçok hastalığa davetiye çıkarır. Halı üzerine dökülen objeler halı tüyleri arasına girebilmekte, giderek halının matlaşması ve kötü kokmasına neden olmaktadır. Tuzla halı yıkama firması 20 fırçalı tam otomatik halı yıkama makineleri ile halı temizliği yapar. Her halı ayrı havuzlarda yıkanır.

Sıcak Su İle Yıkama

Sıcak suyla yıkamak kullanılan temizlik ürününün aktif olmasını ve kirlerin çıkmasını sağlar. Yıkama öncesinde çırpma işlemi yapılır. Çırpmak halıda var olan tozların çamurlaşmasını önler. Firma halı yıkama hizmetleri yapan ve bu hizmetin hakkını veren bir firmadır. Halı yıkama süresi halılar evden alındıktan sonra bir hafta kadardır. Yıkama işlemi makine ile yapıldığı için yıkama süresi hızlıdır. Yıkanan ve bol köpüklenen halılar belli bir süre deterjan içinde bekletilir. Daha sonra bol su ile durulama yapılır.

Kurutma İşlemi

Yıkanan halılar suyunu bırakması için dik bir şekilde bekletilir. Bu süre kısa bir süredir. Daha sonra halı kurutma alanlarında açılarak kurumaya bırakılır. Halı yıkama tuzla firması açık alanlar tercih eder. Direk olarak güneşe maruz bırakılmaz. Kuruma işlemi gölge ama açık alanlarda yapılır. Kuruma işlemi bittikten sonra kısa bir süre güneşe bırakılır ve daha sonra paketlenir. Tuzlada halı yıkama telefon için firmanın internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Profesyonel ve kaliteli bir hizmet almak istiyorsanız firma ile irtibata geçiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

içerik nedir? eskişehir kuruyemiş