Breaking News

Masrafsız Takipçi Kazanmanın Kolay Yolu

Masrafsız Takipçi Kazanmanın Kolay Yolu

Instagram hesaplarının takipçi sayısını ve paylaşımların beğeni sayısını artırmak hesabın güçlenmesini sağlar. Özellikle işletme hesaplarının maddi kazançlarını da artırır. Bu nedenle takipçi sayısını artırmak için bazı yollara başvurulabilir.

Takipçi satın almak gibi yollar arayanlar varsa da masrafsız olarak artış sağlayan imkanları bulmak daha akıllıcadır. Instagram takipçi hilesi ile hiç ücret ödemeden takipçi kazanılabilir.

Instagram Takipçi Hilesi

Ücretsiz takipçi kazanmak için siteye giriş yapmak ve hesabınıza takipçi yollamak gerekiyor. Bunun için öncelikle bir fake hesap açmak gerekecektir. Siteye girişin fake hesapla ya da ikincil bir hesapla olması gerekiyor. Giriş yapıldıktan sonra açılan ekranda Instagrama kaç tane takipçi, kaç tane beğeni gönderildiği yazacaktır. Bu ekranda takipçi gönderme seçeneği tıklanır. Tıklamadan sonra site Instagram takipçi hilesi için kullanıcı adı ister. Açılan bölüme takipçi kazanması istenen gerçek hesap yazılır ve gönder tuşuna basılır.

Eğer girilen hesap bulunamıyorsa o hesap gizli demektir. Bu durumda gerçek hesaba girilerek gizlilik özelliğinin kaldırılması ve işlemin tekrarlanması gerekir. Bu aşamadan sonra Instagram takipçi hilesi gönder tuşuna basıldığında takipçiler 120 saniye içinde gönderilecektir. Bu süre içinde siteden çıkılmaması gerekir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir