Breaking News

Laptop Çalışıyor Klavye Tuşları Basmıyor! Neden?

 Laptop Çalışıyor Klavye Tuşları Basmıyor! Neden?

Laptop gündelik hayatta kullandığımız önemli bir teknoloji aleti. Evlerde ofislerde ve iş yerlerinde sıklıkla tercih edilmektedir. Fakat genel olarak başlıkta olduğu gibi çeşitli problemler çıkabilmektedir. Kullanıcı hatalı veya sistemsel olan bu sorunların çözümü kullanıcılar tarafından yapılamayabilir. Çünkü laptopdaki bu hata hem yazılımsal hem de donanımsal olabilmektedir.

Bunu ayırt edebilmek bile başlangıç için zordur. O yüzden Laptop ürününüzün çalışıp neden klavyenin çalışmadığının belirlenmesi için öncelikle yazılımsal kontroller yapılmalıdır yazılımsal kontroller yapıldıktan sonra eğer bir sıkıntı yoksa donanımsal olarak sorun tespit aşamasına girilir.

Bu aşamalar normal kullanıcılar için zor ve kafa karıştırıcıdır. Bunun için hem yazıcı piyasasındaki ürünlerin tamirini yapan hem de bilgisayar/ laptop tamiri yapan epson servis sizin için alternatif bir seçenektir.

Laptop Tamir Aşamaları 

Hem epson yazıcı servis hem de laptop tamiri yapan ASC firması sizin için ürününüzdeki sorunu öncelikle tespit edecektir. Ürününüzün yapılabilir durumu olursa bunun için fiyatlandırma yapılacak ve size bilgi verilecektir. Ürününüzü güvenle teslim edebileceğiniz bu firma hem yazıcı hem de laptop / bilgisayar için uzman ekiple çalışmaktadır. Laptop klavye sorununuzu sizin için kısa bir sürede çözüme oluşturacak bu firma ile bunun gibi birçok laptop sorununuzu çözebilirsiniz.

Laptop tamirlerinden yanı sıra Epson yetkili servis hizmetinde bulunan bu firma teknolojik aletlerin tamiratında çok kaliteli ve sağlam bir yol izlemiştir. Bu zamana kadar kullanıcıların yüzünü hep güldürmüş olup, memnun etmiştir. Sizde Laptopunuzdaki klavye sorunundan kurtulmak için uzaktan takip sistemi olan bu firmayı kullanabilirsiniz. Dilerseniz evinize servisi çağırıp bekleyebilirsiniz. Servis ekipleri evinize gelecek ve laptop tamiriniz için gerekenleri yapacaktır. Eğer laptop evde tamir olamayacak seviyedeyse ürün sizden bir müddet alınacak olup günü geldiğinde tekrar teslim edilecektir. 

Garantisi Var Mı?

Ürünleriniz gerçekten tamir edilebilecek seviyedeyse firma size gereken tüm desteği sunacaktır. Birçok farklı sistemsel ve donanımsal tamir konusunda servisin profesyonel çalışanlarından hizmetler alabilirsiniz.

 Piyasada yaygın bir yazıcı olan Epson L3151 tamirini birçok kez yapan firma aynı zamanda birçok defa laptop tamiri yapmıştır. Sizde hemen https://ascservis.com/   sayfasından firma hakkında bilgi alabilir ve klavyenizi tamir ettirebilirsiniz.

Formun Üstü

Formun Altı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir