Breaking News

Rehber Hizmeti

Rehber Hizmeti

Sitede rehber adı verilen bir bölüm bulunuyor. Bu bölümden çok sayıda bilgi alınabiliyor. Kripto para, Bitcoin fiyatı gibi bu değerlerin neye göre artış göstereceği ile ilgili çok sayıda bilgi veriliyor. Rehber kısmının site kullanıcılarına konular ile ilgili bilgi verebilmek için kurulduğu söylenebilir. Zaten borsa ile ilgili en önemli konulardan bir tanesi kişiye yardımcı olacak birilerinin olması denilebilir. Borsa ile ilk ilgilendiğinden herkes yardıma ihtiyaç duyabiliyor. Bu yüzden rehber hizmeti çok önemli bir rol üstleniyor.

Analiz Sistemi

Sitede analiz paneli bulunuyor. Koinbox üzerinden geleceğe dönük hareket edebiliyorsunuz. Örneğin kripto para almayı düşünen bir kişi bu analiz ekranına bakarak istediği parayı alması gereken en uygun anı tahmin edebiliyor. Paranın değeri düştüğünde alıp değeri yükseldiğinde satabiliyor. Yani analiz hizmeti bir nevi sağlam temellere dayanan bir tahmin sistemidir.

Haber Ekranı

Borsada haberlerin takip edilmesi çok büyük rol oynuyor. Basit bir haber bir para birimine büyük oranda değer kaybettirebiliyor. Aynı şekilde büyük değer kazandırabiliyor. İşte bu kripto para haberleri ekranı ile çeşitli bilgilere ulaşmak mümkün.

Kaynak: https://www.koinbox.net

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

içerik nedir? eskişehir kuruyemiş