Breaking News

Alarm Ve Güvenlik Sektörünün Lokomatif Firması Desi Alarm

1991 yılında faaliyetlerine başlayan Desi Alarm, alarm ve güvenlik sektöründe yıllardır sürdürdüğü liderliğini devam ettiriyor.

 Desi Alarm, ürünlerinin tümünün elektronik ve mekanik tasarımlarını, üretimlerini, dağıtımlarını ve satış sonrası servislerini kendi bünyesinde gerçekleştirirken, kurulmasından beri stratejisini kaliteyi makul fiyata üretebilme ilkesi olarak belirleyerek sektöre farklı bir bakış açısı getirmiştir.

Türkiye’de İsmiyle İstenen İlk Ve Tek Alarm Sistemi Markası Haline Geldi

İnsanların en temel ihtiyaçlarından olan güvenlik gereksinimini karşılamak amacıyla ürettiği ürünleriyle desi alarm, sektöründe yeni bir pazar oluşturarak, Türkiye’de kendi adıyla istenen Türkiye’nin ilk ve tek alarm sistemi haline gelip markalaşmışlardır.

Hedef kitlesinin ihtiyaçlarını çok iyi analiz etmesi ve müşteri odaklılık ilkesi sayesinde, insanların alarm sistemleri ihtiyaçlarını karşılayabilecek ürünler sunabilmiş, sürekli müşterilerin memnuniyeti için kendi pazarından gelen istekleri ve şikâyetleri birer fırsat olarak görmüş ve ürettiği ürünlerde bu bilgileri kullanarak ürünlerini geliştirmeye çalışmışlardır.

Desi Alarm Arge Birimi, Firmanın Lokomatifi Haline Geldi

Türkiye’de çok az firmada etkin olan Arge birimi, firmanın lokomotifi haline gelmiş, portföyündeki ürünlerin geliştirilmesi ve yeni ürün çalışmaları konusunda sürekli aktif olmuştur. Desi Alarm firması Arge mühendisleri, Türkiye’de ve dünyada birçok ilke de imzalarını atarak, şirketin bünyesine 20’nin üzerinde patent ve faydalı model ya da endüstriyel tasarım eklemişlerdir.

Sağlıklı işletmeye, sağlıklı bir yönetimin varlığıyla ulaşılabileceğinin farkında olan Desi Alarm, yaptığı çalışmalar sonucunda TUV tarafından ISO 9001:2000 belgesini alarak var olan yönetim sistemi kalitesini belgelendirmişlerdir.

Türk Standartları Kurumunun ilgili düzenlemelerine uygun üretim yapan Desi Alarm, sektöründe Telekomünikasyon Kurumu tarafından onaylanan tek üretici olarak üretimlerini yapmaya devam etmektedir.

500’ü Aşkın Bayi Ağıyla Büyük Bir Aileyi Temsil Ediyorlar

  Desi Alarm çalışanları ve Türkiye genelinde 500’ü aşan bayisiyle büyük bir aileyi temsil etmektedir. Desi Alarm, toplumsal sorumluluk noktasında da üzerine düşen görevleri de yapmayı ihmal etmemektedir. Ürünlerin mühendisliğnden işçiliğine, sadece yerli kaynak kullanarak elektronik devrelerin üretiminde en yeni teknoloji olan SMD teknolojisi kullanılarak, dünyanın bu alanda en büyük firmalarıyla yarışacak kalitede üretimlerini gerçekleştiren Desi Alarm, ülke ekonomisine olumlu katkıda bulunmanın haklı gururunu da yaşamaktadır.

 Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti Hizmet Anlayışları Oldu

 Koşulsuz müşteri memnuniyeti odaklı hizmeti ile kurumlara ve bireylere kullanım kolaylığını ön planda tutan ileri teknoloji alt yapısıyla Desi Alarm, müşteriyi ön planda tutan ve kaliteli hizmeti müşterilerine sunarken, müşterilerinin sadakati ve memnuniyeti ile güvenlikleri,kararlılıkları ve hizmeti açısından sektöre öncülük yapmaya devam ediyorlar.

 Desi Alarm, müşterileri tatmin etmenin öncelikli görevleri olduğunun bilinci ile onların beklentilerini doğru anlamak için özen göstermeye de davam etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

içerik nedir? eskişehir kuruyemiş