Breaking News

Yalıtım Nedir?

 Yalıtım, binaların dış kısmına kaplama yapılarak soğuk, sıcak, su, gürültü gibi koşullardan korunmak amacıyla günümüzde popüler hale gelmiştir. Birçok bina sakinleri aralarında toplanıp karar alarak dış cephe kapması yaptırma kararı alarak, binalarını daha konforlu hale getirmeye başlamışlardır. Bina sakinleri yalıtım sayesinde enerji tasarrufu yapmanın yanında dış ortamdaki gürültüyü en aza indirerek rahat bir yaşam haline dönüştürmüşlerdir, sizde hemen yalıtım yaptırarak hem tasarruf edin, hem de konforlu hayat sürdürün. Yalıtım sayesinde enerji tasarrufunu, yalıtımsız binalara göre %30, %50 daha az harcarlar, böylelikle maddi açıdan da tasarruf etmenizi sağlar. Yalıtımın bir diğer avantajı da rutubet ve nem oluşmasını da engellemektedir. Tam kadro ve uzman ekip ile yalıtımınızı özenle ve kusursuz yapmaktadırlar. Yalıtım da kullanılan malzemeler,Cam yünü, Taş yünü, Genleştirilmiş polistren, Exrüde polistren, Fenol köpüğü, cam köpüğü,, Isı yalıtım sıvası, Poliüretan Sprey Köpük gibi malzemeler kullanılmaktadır.

 Yalıtım Çeşitleri

 Yalıtım yapılacak alana göre farklıdır. Bunlar;

 Isı yalıtımı

 Ses yalıtımı

 Su yalıtımı

 Nem yalıtımı

 Sürme yalıtım

 Her türlü yalıtım ile hizmetinizdeyiz. Yalıtımda kullanılan malzemelerin kalitesi ve işlerinde usta ekip ile çalışmak sizleri de mutlu edecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

içerik nedir?
instagram takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram takipçi hilesi instagram takipçi satın al ilaç rehberi Seo paketleri