Breaking News

Çamaşır Makinesi Sıkma Yaparken Yavaşlıyor

Çamaşır Makinesi Sıkma Yaparken Yavaşlıyor

Sürekli olarak gelişen yeni nesil teknolojinin sağlamış olduğu yeni nesil olanaklar ile birlikte artık çok daha pratik şekilde ev işlerini gerçekleştirebilmek mümkün hale geldi. Üstün teknolojisi ile her türlü çamaşırın en iyi şekilde yıkanabilmesine yardımcı olan yeni nesil Arçelik markalı çamaşır makineleri ile çamaşırların ilk günkü kalitesinde yüzde yüz hijyenik hale gelmesi sağlanabiliyor. Bu yüzden günümüz modern yüzyıl dünyasında çamaşır makineleri artık hemen hemen her evde yaygın olarak kullanılıyor. Üstün teknolojiye sahip olan çamaşır makinelerinde kullanım esnasında karşı karşıya kalınabilecek problemlere yönelik olarak profesyonel çözümlerden Soğanlık Arçelik Servisi merkezinin kaliteli özel servis hizmetleri ile yararlanabilmek mümkün oluyor.

İster eski model ister de yeni model olursa olsun çamaşır makinelerinin standart kullanımı esnasında zaman içerisinde çeşitli problemlerin Bulgurlu Arçelik Servisi merkezinde de sıklıkla karşılaşılan arıza bildirimlerinin başında gelen makinenin motor hız sorunları öne çıkıyor. Çamaşır makinelerinde meydana gelebilen bu tip bir arızalanmanın mutlaka dikkate alınması makinenin uzun ömürlü kullanımı ve kaliteli performans verebilmesi açısından çok büyük bir önem taşımaktadır. Çamaşır makinesi yıkama programı esnasında çok hızlı dönüş yapan kazan, sıkma programı esnasında da çok yavaş duruma geliyor ve tam devir performansa ulaşamıyor. Daha sonra yeniden hızlanan kazan, yeniden yavaşlıyor. Bu şekilde dengesiz ve düzensiz bir dönüş performansı bulunan makinelerde mutlaka profesyonel müdahale gereklilik teşkil etmektedir.

Çamaşır makinesinin yüksek teknolojisine uygun ekipmanlar ile bulaşık makinesi kasnağı, makine motoru ile tambur arasındaki kayış ve beraberinde makine motoru gibi parçalar sırası ile kontrol edilerek, arızalı olan bir parça olması durumunda yenisi ile değişimi gerçekleştirilir. Acıbadem Arçelik Servisi ekipleri tarafından özellikle motor yanmalarından kaynaklı oluşabilen bu problem için hızlı ve etkin çözümleri en kaliteli standartlarda olduğu gibi ekonomik bir şekilde gerçekleştiriyor. Bu şekilde çamaşır makinesinin yeniden tüm fonksiyonlarını en stabil biçimde yerine getirerek, çamaşır yıkama işlemlerinin yeniden kaliteli, hızlı ve pratik bir hale getirilebilmesi sağlanabilmektedir.