Breaking News

Kerem Aygün Kolejlerinde Eğitimde Dinamik Kadro!

Genç ve dinamik eğitmenlerle çalışarak, öğrencilerin enerjisine ve neşesine yatkın bir kadro oluşturulmuştur. Kerem Aygün kolejleri, büyük eğitim kampüsünde, öğrencilerle birlikte eğitmenlerin de iyi geçinebileceği, bütün eğitim donanımlarına sahip özgür bir alana sahiptir. Eğitimde strateji ve proje odaklı yaklaşan eğitmenlerle öğrencilerin kolay öğrenme metotlarıyla tanışması sağlanır. 

Kerem Aygün Kolejinde Robotik Ve Kodlama Sınıfları Açıldı!

Çağdaş dünya eğitim sistemine bağlı kalırken, MEB müfredatından da bağımsı hareket etmeyen Ankara özel Anadolu liseleri, öğrencilerine ilkokul ve ortaokuldan itibaren teknoloji eğitimleri vermektedir. Kerem Aygün kolejinde öğrenciler sadece öğrenme, düşünür, dener ve yanılarak da öğrenmenin eğlenceli olduğunu gözlemler. 

Öğrenciler için robotik ve kodlama sınıflarına yer verilirken, teknoloji laboratuvarlarıyla da daha çok öğrenebilecekleri açık bir alan oluşturulmuştur. Daima öğrenen ve deneyen öğrencilerle birlikte 2022 yılındaki eğitim süreci hazırlanmıştır. 

Eğitimde Başarıya Düşünerek Ulaşmak!

Ezberci eğitimden uzaklaşarak tamamen düşünerek ve gözlemleyerek yeni öğrenme metotlarını sunan Kerem Aygün Ankara kolejleri, bütün eğitim materyallerinden yararlanabilecekleri kampüs olanaklarını şüphesiz her öğrencisine açık tutmaktadır. 

Yüzme havuzu, spor salonu ve konferans salonu da olmak üzere 7000 m2 açık kampüs alanına sahip bir eğitim projesi oluşturmuştur. Her gün yenileyerek öğrencilerine sunduğu bu eğitim alanında öğrenmeyi sevmek, öğrenmek ve yeniden keşfetmek temel alınarak heyecanla öğrencilere sunulmuştur.

Öğrencilerle Mutlu Ve Aydınlık Bir Gelecek Kerem Aygün Kolejlerinde 

Kerem Aygün koleji öğrencilerinin güler yüzünden ilham alarak, yeni eğitim sistemine uygun özellikler taşımaktadır. Yetenekleri ve becerileri doğrultusunda öğrendikleri her bilgiyi sınayabilecekleri ve deneysel olarak uygulayabilecekleri büyük bir kadroyla eğitim vermektedir. Genç ve dinamik eğitmenlerle çalışırken, öğrencilerin yüzündeki gülümseme eksilmez, öğrenmenin heyecanı asla yitirmeden kampüsün bütün olanaklarından yararlanabilirler. www.keremaygunkoleji.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

içerik nedir?
instagram takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram takipçi hilesi instagram takipçi satın al ilaç rehberi Seo paketleri