Breaking News

Damaklara Hitap Eden Doğal Ve Sağlıklı Ürünler Mare Çiftliği’nde

 25 yıldan uzun süredir doğal gıda üzerine üretim yapan Mare Çiftliği insanların damaklarına hitap edecek sağlıklı ve doğal ürünlerin satışını gerçekleştiriyor. Ev yapımı ürünlerin sağlık ve kalite standartlarına uygun olarak paketlenerek alıcısına ulaşmasını sağlıyor. Bu sayede doğal beslenmek isteyen kişilerin Ege Bölgesi’ne ait kaliteli tatları tüketmesine aracı oluyor.

 Mare Çiftliği Ürünleri Neler?

 Sektörde 25 yıldan uzun süredir varlık sürdüren Mare Çiftliği’nin ürünlerinin başında zeytinyağı yer alıyor. Kuruluşu itibariyle uzun yıllar zeytinyağı üretimi yapan çiftlik günümüze gelen süre içerisinde ürün çeşitliliğini artırdığından organik gıda almak isteyen kişilere de hitap ediyor. Çiftlikte üretilerek satışa sunulan organik ürünler arasında ise şunlar yer alıyor; reçel, zeytin, zeytinyağı, meyve suyu, turşu, konserve, sos, enginar ve taze ot çeşitleri bulunuyor.

 Mare Çiftliği Alışverişi Nasıl Yapılır?

 Reçel, konserve, sos ve enginar satışı gerçekleştiren Mare Çiftliği’nden doğal ve sağlıklı ürünler online alışveriş yöntemiyle satın alınabiliyor. Ürünler hakkında gerekli bilgiye sahip olan kişiler ilgili ürünü sepetlerine ekleyip ödemelerini yapabiliyorlar. İzmir’de bulunan firma online siparişlerin tüm Türkiye’ye en kısa sürede ulaştırılmasını sağlıyor. Bunun için ürünlerinin kargo aracılığıyla gönderimini gerçekleştiriyor. Çiftlikten 250 TL üzerinde alışveriş yapanlar kargo ücreti ödemeden alışverişlerini tamamlayabiliyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir