Breaking News

Düğünlerde Davulcu Kiralama

Düğünlerde Davulcu Kiralama

Düğünlerde davulcu kiralama, bugün dahi oldukça popüler olan bir eğlence anlayışıdır. Davul zurna ekibi, özel gecelerin halaylarının vazgeçilmezi olarak kiralanmaktadır. Oyun havalarının çalınmasında da en çok tercih edilen enstrümanlar olduğundan tüm müzikli organizasyonların arananları arasında yer almaktadır. Davul zurnayla eğlenceleri farklı bir noktaya taşımak isteyenler için en iyi performansı sergileyecek ekip kısa süre içinde adrese ulaşmaktadır.

Gelen davetlilerin eğlenceyi en üst noktada yaşaması açısından en özel destekçiler davul zurna ekipleridir. Farklı yörelere ait oyun havalarını en eğlenceli şekilde çalmak açısından ne kadar süre için anlaşma yapılacağına göre planlama yapılmaktadır. Alternatif bir konsept oluşturmak istendiğinde bu konuda gerekli olan tüm planlamada organizasyon sahiplerinin görüşleri alınmaktadır.

Davul Zurna Ekibiyle Gelin Alma

Davul zurna gelin alma denildiğinde bunların adeta bir bütün olduğu bilinmektedir. Düğün öncesinde gelin evinden gelin çıkarma bakımından davul zurna ekiplerinin eğlenceyi en üst seviyeye getirmesi mümkündür. Açık havada büyük kalabalıklara yetecek bir şekilde en özel günlerin başlangıcında organizasyon sahiplerinin yanında olunmaktadır. Davul zurna kiralama esnasında ekibin ne kadar hizmet edeceği gelin çıkarmanın olup olmayacağı ekipteki müzisyen sayısı organizasyon sahipleriyle konuşulup bu konularda anlaşılmaktadır.

Her türlü kutlamada konsepte en uygun biçimde ekibin ortama uyum sağlaması burada en önemli noktadır. Davul zurnayla konsept yapmak isteyenlerin bütçesine uygun gelin alırken olmazsa olmaz bu muazzam ritüelin konuklarla beraber eksiksiz yapılması sorunsuz bir şekilde gerçekleşmektedir.